Strona główna Strona głównaWyślij zapytanie Wyślij zapytanie
Polski
Advertisement
Strona główna arrow Oferta arrow Syfony i odwodnienia
Syfony i odwodnienia

Syfony Akces są produktami najwyższej jakości dzięki zastosowaniu najlepszych surowców do produkcji korpusów, sit i nakładek. Wszystkie produkty Akces spełniają branżowe normy odpływu i zasyfonowania. Jako jedni z niewielu umieszczamy szczegółowe informacje o spełnianych parametrach na etykietach wyrobów. Dzięki temu nabywcy mogą być pewni, a nie tylko domniemywać najwyższej jakości syfonów Akces. Najwyższą jakość i rzadko spotykaną estetykę wykonania gwarantują drogie w zakupie doskonałe formy. Ale najważniejszymi cechami syfonów Akces są: błyskawiczny montaż i komfort użytkowania, które są gwarancją oszczędności czasu na każdym etapie korzystania z syfonów Akces.

Najwyższej jakości surowce

Do produkcji korpusów, spustów i nakrętek w 99% używa się czystego polipropylenu, a nie regranulatu. Do wyrobów nie dodaje się nadmiernie surowców, które obniżają cenę produkcji (np. kredy), a tym samym walory estetyczne i fizyczne. ?cianki naszych syfonów i złączy są niezwykle gładkie, niemal lśniące. Dzięki temu czyszczenie syfonu Akces z zanieczyszczeń jest łatwe i szybkie. Większość producentów oferuje syfony z sitkiem ze zwykłej stali nierdzewnej. Syfony Akces posiadają sitka wykonane ze znacznie lepszej, dłużej zachowującej estetyczny wygląd chirurgicznej stali kwasoodpornej. Także nakładki chromowane do syfonów wykonane są w dłuższym i jednocześnie droższym procesie galwanizacji, gdzie warstwa miedzi jest wyraźnie grubsza niż u innych producentów. Dzięki temu nakładki ABS Chrom marki Akces znacznie dłużej opierają się standardowym środkom czyszczącym gwarantując długotrwały połysk.

Szczelność i estetyka

Wysoka jakości stosowanych do produkcji form wtryskowych sprawia, że syfony Akces odznaczają się niezwykłą precyzją wykonania podzespołów (brak wypustek, wiórów, ostrych krawędzi). Gwarantują w ten sposób bezkompromisową szczelność i bezpieczeństwo na każdym etapie montażu i użytkowania. Aby zagwarantować zakup czystego produktu Akces syfony są pakowane w szczelne worki z wygodnymi zawieszkami.

Zgodność ze wszystkimi normami

Wszystkie syfony marki Akces w odróżnieniu od części wyrobów konkurencyjnych spełniają polskie normy zasyfonowania i szybkości wypływu. Dowodem na to jest fakt, że Akces jako jeden z niewielu informuje swoich nabywców za pomocą czytelnych instrukcji o wszystkich wymiarach i spełnianych parametrach. W przypadku innych wyrobów klient nie zawsze ma pewność co do spełnienia przez niego wymaganych norm branżowych. Warto zauważyć, że prędkość wypływu wody w syfonach konstruowanych na korpusie SPEED spełnia normę aż w 240%. Oznacza to, że woda w brodziku, który ma zamontowany syfon SPEED i jest podłączony do drożnej instalacji wypłynie do 2,4 raza szybciej niż poprzez standardowy syfon, dzięki temu odpływ wyczyści się samodzielnie.

Prosty montaż

Wszystkie syfony Akces cechuje niezwykle prosta konstrukcja i minimalna ilość podzespołów. Pozwala to na błyskawiczny montaż. Szczególnie łatwe w montażu są syfony wannowo-brodzikowe oparte na korpusie SPEED. Unikatowa metoda "nałóż brodzik na syfon" skraca czas montażu jedynie do 3 minut. Dodatkowym atutem części naszych syfonów jest załączony prawdziwie elastyczny odpływ COFLEX, który znacznie przyspiesza przyłączenie syfonu do sieci kanalizacyjnej. Akces prawdopodobnie jako jedyny krajowy producent oferuje syfony skręcane za pomocą wkrętów, a nie zwykłych śrub. Dzięki stożkowej budowie wkręt prosto i szybko daje się wykręcić, gdyż kamień łatwo z niego odpada. W syfonach ze zwykłą śrubą kamień trwale przylega do nakrętki co sprawia, że demontaż syfonu zwykle kończy się żmudnym cięciem korpusu.

Komfort użytkowania

Zasada działania syfonu znana od lat jest bardzo prosta. Zużyta woda odprowadzana jest z brodzika do pionu kanalizacyjnego poprzez odpływ- zasyfonowanie, a stamtąd do miejskiej sieci kanalizacji. Jednak aby syfon spełnił swoją rolę część wody zostaje zatrzymana w korpusie syfonu w postaci słupa cieczy. Stanowi ona barierę przed przedostawaniem się gazów ściekowych (z miejskiej sieci kanalizacji sanitarnej lub zbiornika odpływowego) do łazienki. Czasami gdy instalacja wodno-kanalizacyjna jest nie używana przez dłuższy czas (na przykład w hotelach), wówczas kiedy syfon nie spełnia norm woda wyparuje z niego szybciej. Wtedy przez odpływ umywalki, do łazienki dostaje się odór z głównego kolektora kanalizacji. Nabywcy syfonów Akces mają pewność, że spełniona norma zasyfonowania zabezpieczy ich przed przykrymi odorami z sieci.

 

 

 

Targi ISH 2013, Frankfurt, 12.-16.3.2013

 

 

 

Tutaj nabędziesz nasze produkty
Menu
Strona główna
O nas
Oferta
Aktualności
Dystrybucja
Kariera
Kontakt
Pomocne linki
Najczęściej zadawane pytania
Sieć dystrybutorów krajowych
Produkcja na zlecenie
Katalog produktów
Oferty pracy
Kontakt
Produkty Akces
Syfony zlewozmywakowe
Syfony umywalkowe
Syfony brodzikowe
Syfony wannowe
Złącza elastyczne
Redukcje
Kolanka
Mufy
Króćce
Rury
Trójniki
Kontakt

AKCES Sp. z o.o.
ul. Młyńska 12
89-100 Nakło nad Notecią
tel. +48 52 386 03 48
fax +48 52 385 34 70
e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
http: www.akces.naklo.pl
NIP 558-10-01-712
REGON 091146419
ING Oddział w Bydgoszczy
82 1050 1139 1000 0090 3098 8365