Main page Main pageSend a message
English
Advertisement
Main page arrow News arrow Only in Polish
Only in Polish PDF Print E-mail
poniedziałek, 14 kwiecień 2008

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy katalog produktów Akces. Produktów, z których jesteśmy dumni, gdyż o ich najwyższej jakości przesądziliście właśnie Wy-Klienci. To między innymi dzięki Wam Akces jest niekwestionowanym liderem rynku złączy elastycznych w, którym ma ponad 65% udział w sprzedaży, a ponadto zajmuje wiodącą pozycję na rynku syfonów.

Od 1994 roku nasza oferta nieustannie wzbogacana o coraz doskonalsze rozwiązania zaspokajała wysokie wymagania Waszych odbiorców. To głównie potrzeby ostatecznych nabywców, a także Wasze uwagi przyczyniły się do powstania tak wspaniałych produktów jak wieloredukcyjne złącza elastyczne COFLEX i syfony SPEED.

Nowy katalog, to nowe spojrzenie Akcesu na Wasze potrzeby. Z pewnością zauważycie, że zastosowano przejrzysty podział na grupy, użyto piktogramów i umieszczono spis asortymentów z uwzględnieniem ich wszystkich parametrów. Jednak zasadniczą zmianą w ofercie jest jej skrócenie i uproszczenie. Wykluczenie części pozycji nie oznacza, że w ofercie zabraknie funkcjonalnych rozwiązań. Wręcz przeciwnie, wszystkie wycofane produkty zastąpiono zamiennikami, które już znacie lub za pomocą Nowości, szczególnie w grupie syfonów brodzikowych i wannowych. Nowe katalogi trafią do Państwa zarówno w formie drukowanej, jak i elektronicznej do końca września.

 

 

 

Targi ISH 2013, Frankfurt, 12.-16.3.2013

 

News

 

 

We are here
Menu
Main page
About us
Offer
News
Distribution
Career
Contact
Helpful links
Frequently asked questions
Domestic distributors
Individual produdction
Products catalogue
Job offer
Contact
Akces products
Sink traps
Washbasin traps
Shower tray traps
Bath tub traps
Flexible joints
Reductions
Elbows
Muffs
Shortcuts
Pipes
T-joints
Contact

AKCES Sp. z o.o.
ul. Młyńska 12
89-100 Nakło nad Notecią
tel. +48 52 386 03 48
fax +48 52 385 34 70
e-mail: This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it
http: www.akces.naklo.pl
NIP 558-10-01-712
REGON 091146419